O Firmie  O FIRMIE | CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

DEWELOPERSKIE NIERUCHOMOŚCI to lokalny broker rynku pierwotnego w sprzedaży/wynajmu nowych mieszkań, domów, lokali użytkowych, gruntów inwestycyjnych i inwestycji deweloperskich Torunia, Bydgoszczy i okolic.

Działalność Firmy to oferty nowych nieruchomości planowanych, realizowanych, zakończonych i oddanych do użytkowania 

przez Deweloperów, Firmy Budowlane, Spółdzielnie Mieszkaniowe oraz Klientów. 


O FIRMIE| NASI KLIENCI

Od wielu lat pracujemy i prężnie się rozwijamy w branży nieruchomości. Jesteśmy pasjonatami rynku pierwotnego, którzy od wielu lat pracują z klientami w branży deweloperskiej.  Naszymi klientami są osoby, które nam zaufały, cenią swój czas i pieniądze a w zamian oczekują rzetelnego doradztwa i profesjonalnej obsługi związanego z zakupem lub najmem nowej nieruchomości, m.in. nowego mieszkania, domu, lokalu lub gruntu. Wiele lat doświadczenia na rynku deweloperskim pozwala na obsługę nie tylko klientów indywidualnych, również inwestorów, deweloperów, firm budowlanych, którzy poszukują ekspertów w dziedzinie sprzedaży/wynajmu lub kupna/najmu nieruchomości deweloperskich.

O FIRMIE| NASZ CEL

Celem Salonu Nowe Inwestycje w Regionie jest zadowolony Indywidualny Klient lub Inwestor Firmy.

Jesteśmy z nim w tym procesie od momentu wysłuchania jego potrzeb poprzez bezpośredni kontakt a skończywszy na dokonaniu wyboru nieruchomości.